| usernamealy a întrebat:

Vi s/a intamplat vreodata sa visati ca va sarutati cu o cunostiinta pentru care nu simtiti nimic in viata de zi cu zi dar cand v/ati trezit sa simtiti ca v/ati indragostit de ea. adica sa te indragostesti din visstraight face?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Dar mi s-a intamplat sa cunosc un om de luni intregi, sa fim doar amici, sa radem impreuna si brusc, sa fie de ajuns o singura privire sa simt o atasare puternica pentru el. N-am zis dragostephbbbbt
Doar ca nu am de gand sa stric o frumoasa prietenie pentru o relatie care nu va duce nicaieriwinking

| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat cam ce a zis si onutzu. Chestia cu visul nu. Doar in sensul obisnuit in care sa visez o fata care m-a atras la un moment dat ( nu orice fata de pe strada, ma refer la cele cunoscute si placute ).

| TeoPT a răspuns:

Prin clasa a IIIa rolling on the floor

| WhiteRose a răspuns:

Da, mi s-a intamplatlaughing, dar de regula nu s-a 'materializat" adica tot asa mi-a si trecut, nu a fost nimic mai mult