| MariusMarius96 a întrebat:

Vi-s-a intamplat vreodata sa visati si sa stiti ca visati ?

10 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Da si m-am hotarat sa zbor. A fost frumos.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Da,evident si vroiam sa ma trezesc si nu putem e naspa rau.

| SnowBal a răspuns:

Da si nu stiu cum incepusem sa alerg in cerc in timp ce ma uitam la o fata rolling on the floor. Voiam sa ma dusc spre ea, dar apoi am zis ca e mai bine sa alerg in cerc rolling on the floor

| AlexTroll a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de multe ori...dar imi place! sa stiu ce visez. uneori cand ma trezesc dimineata si inca visez stau cu ochii si astept sa se termine visu laughing

| mishuzuchan a răspuns:

Saptamana asta am visat ca eu ma mut la tara si trebuia sami parasesc prietenii si sa imi las calculatorul aici eu eram suparata ( am plans prin somn) dar totusi plangeam degeaba pentru ca eu in mintea mea imi spuneam '' e doar un vis ''

| TurcoaicaTa a răspuns:

Da cam mereu laughing

| lety93 a răspuns:

Da si ii o senzatie destul de ciudata stiam ca visez dar in vis ma comportam "normal", nu eram speriata chiar daca visul era cam ciudat

| V3lCr0 a răspuns:

Da sincer azi noapte am visat ca eram cu tata pe un camp si o pierdut GPS de vreo 2 3 ori si l-am gasit eu.
Pana am vazut ca era de doua ori acelasi GPS pe jos.
Atunci i-am zis tatalui.
Acesta e un vis pff nu-i adevarat.

| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Da, stiam ca visez dar in vis ma comportam normal, nu eram speriata chiar daca era un cosmar, eu simteam ca nu poate fi real si eram linistita

| BelleSarah a răspuns:

Eu am visat ca eram in dormitor si ma jucam pe calculator si era un batran cred ca mort.sa trezit si se apropia de mine. mi-am dat seama ca e un vis.si am vrut sa ma trezesc dar nu puteam.si am mai avut vise d-astea ciudate k nu puteam sa alerg si stiam k e un vis.ma rog e foarte naspa cand visezi din astea.sad