| ABCD122 a întrebat:

Vi s-au părut grele subiectele de la Evaluarea Naționala? Cam la ce nota va așteptați?

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.happy
Din punctul meu de vedere, subiectele au avut un grad scazut de dificultate.
Sper sa obtin peste 9.50.
Tu ce parere ai si la ce nota te astepti? happy

| ABCD122 explică (pentru SimonaCristina):

Dupa părerea mea subiectele au fost destul de usoare, dar din pacate am gresit putin.
Sper la un 9, 30 sau un 9. happy
Bafta la matematica!

| SimonaCristina a răspuns (pentru ABCD122):

Multumesc! Si tie! happy

| DeCeMaiContează a răspuns:

Nu mi s-a parut deloc grea. Avand in vedere ca am gresit un pic din neatenie, sper la cel putin 8.50

| Richard002Toto a răspuns:

Părerea mea este că au fost prea ușoare mă aștept la peste un 9, 50, deci nu mă așteptam chiar să ne dea să argumentăm pe gen liric happy Sperăm să fie și la matematică la fel de ușor! happy Succes tuturor! happy