| anonim_4396 a întrebat:

Vi se intampla sa va simtiti singuri cateodata? Help... uneori nu stiu ce sa fac, ma simt atat de singura si cred ca e fiindca nu am prieten.

1 răspuns:
| mystick a răspuns:

Nu ai iubit, dar ai prieteni/prietene, cand nu am ce sa fac iau 2-3 amici si plecam, ne urcam in tren"ala bala portocala" in ce directie o luam, apoi piatra-foarfeca-hartie unde coboramlaughing ne punem intr-o padure...langa un rau ce gasim pe acolo. facem un foc.mancam,bem si a doua zi plecam acasa. apoi 2 saptamani o sa iti ajunga amintirile in excurisia aceastahappy