| WannaMore a întrebat:

Vi se pare "cool" ca o fata sa fumeze?

6 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Nu.

| ShadowGhost a răspuns:

Nu mi se pare "cool"ca o fata sa fumeze, dar nici deranjant.Nici nu mi se pare o problema ca fumeaza nimic de genul asta.In fond e viata ei, nu trebuie sa fi cool ca sa fumezi, cine zice asta inseamna ca e putin sarit de pe fix.Nu exista fumez ca sa devin cool, exista numai ca fumez din anumite cauze, nu pentru a fi cool.E ceva normal acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare deloc "cool", nici termenul nu imi place. Esti unic, nu fi cool doar ca sa FII CA ALTII oh go on e o prostie! Iubeste filmele, culorile, hainele, baiatul, muzica, care iti place din prima nu pentru ca altii asculta melodia respectiva si tu esti nevoita sa o placi ca sa fii si tu cool ca ea/ei/ele/el :*

| MariaChrii a răspuns:

Nu cred ca este cool pentru nimeni sa fumeze in primul rand pentru ca te imbolnavesti si apoi arzi banii(cu care poti face altceva, mai folositor pentru tine) apoi nu este foarte bine sa devii dependent de ceva anume pentru ca renunti foarte greu la acel lucru
de exemplu un fumator inrait care vrea sa se lase de fumat are nevoie de o vointa de fier pentru a reusii pentru ca(din spusele a; ltora) dupa o zi doua iti tremura tot corpul si te simti ca dracu deci smokethumbs down

Răspuns utilizator avertizat
| doinitza94 a răspuns:

Mi se pare ca e o prostie mitul care spune ca "a fuma e cool".Nu, nu e cool sa fumezi, indiferent daca esti fata sau baiat...in fond, e alegerea ta, care nu te face nici mai cool, nici mai bine vazut de persoanele din jur.E o alegere nesanatoasa.E mai cool sa practici un sport, care iti va modela corpul visat decit sa fumezi si sa iti strici sanatatea.