| secret_7022 a întrebat:

Vi se pare normal, ca dupa o despartire, sa-ti faci alt prieten? adica. azi te desparti de el/ea si maine te combini cu altul/alta. ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| fytzoasa49 a răspuns:

Depinde daca ai tinut cu adevarat la presupusa persoana ar trebui sa mai astepti altfel acea persoana va crede ca nu ti la ea crede-ma mi s-a intamplat

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu mi se pare normal, dar daca el/ea nu a simtit nimic pentru persoana de care s-a despartit si nu a suferit, e normal sa-si faca o alta relatie in urmatoarea zi.

| Kat123456 a răspuns:

Eu cred ca nu este chiar asa normal adica daca te desparti de cineva si acea persoana isi gaseste pe altcineva dupa o zi inseamna 2 lucruri: ori nu te-a iubit deloc ori incearca sa te faca geloasa

| danielgeo a răspuns:

Daca el/ea s-a despartit de tine azi din varii motive si maine e cu altu/alta fii sigur ca nu il stia de ieri ci de ceva timp, adica erai inselat/inselata. Motivele despartirii au fost doar cuvinte aruncate in vant pentru ca oricum nu mai contai pentru el/ea.
Ai fost inselat/inselata? happy

| ZzBbiIbBoO a răspuns:

Putem sa ne gandim si altfel, poate s-a combinat cu acea persoana sa-i faca in ciuda fostului / fostei,. sa vada daca mai simti ceva pentru ea/el

| andreea_5269 a răspuns:

Pai in primul rand depinde cat de mult ai tinut la aceea pers...eu cel putin nu sunt de akord... daca ar fi tinut ca adevarat la tine nu ar face asta niciodata