| silver19 a întrebat:

Vi se pare normal ca o fata sa umble aproape numai cu baieti? straight face

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca e genul baietoasa, care nu da bani pe parerile altora, se imbraca ca baietii, nu mi se pare iesit din comunhee hee
Nu mi s-ar parea normal daca o fata normala ar fi intr-o gasca de baieti doar pentru a sta in preajma unui tip, dupa care e lesinatalaughing

| monyk a răspuns:

Buna, daca te referi ca umbla cu baieti ca amici si nu cu fete, poate ca se simte mai bine in preajma lor, poate e mai baietoasa, sau asa ii place ei, ori nu are prietene bune cu care sa vb.
Cunosc si eu o fata care vb numai cu baietii, sta in gasca lor si a zis ca poate sa se inteleaga mai bine cu baietii decat cu fetele...

| AnaisC a răspuns:

Da dc nu? J eu fac asa decat prietena cu niste pitzi-fufe care nu stiu decat fite, sex si sa te tradeze, mai bine cu baieti, poate ca se uita mai mult in decolteul tau, sau cand te intorci, la poponetzu' taulaughing, da asta e le dai o palma peste cap si le trece, la mine functioneaza si te asigur ca de la grdinita numai cu baieti umblu!

| USERname_1596 a răspuns:

Normal! asta sunt si eu.
Fetele sunt toate invidioase, pitzipoance, sele, viclene, si nu vreau sa risc!
Ma inteleg cu baietii, si la scoala si oriunde stau cu baietii! asta nu inseamna ca esti baietoaica, ma machez, ma aranje, am grija de mine mai mult decat multe altele si totusi stau cu baietii pentru ca ma simt bine in preajma lor!

| dewix a răspuns:

Depinde...eu de exemplu, ma inteleg foarte bine cu baietii [ca amici] pentru ca baietii nu sunt atat de invidiosi, barfitori & co. dar ma inteleg bine si cu fetele.
dar... daca sta NUMAI cu baietii inseamna ca e baietoasa happy

| hai_si_tu a răspuns:

Mie nu mi se pare normal. o fata trebuie sa fie finutza din toate punctele de vedere( asta nu inseamna ca este si sictirita), umbland cu baieti nu cred ca o sa reiasa vreodata gingasia, eleganta unei feete, dar in sec xx|, totul este posibil.straight face

| zhady a răspuns:

Nu vad nimic anormal in asta...

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Inainte si eu umblam mai mult cu baietii, pana si cand ieseam in oars umblam doar cu eilaughing
Acum m-am facut si mai fata...stau cu fetelehee hee
Nu mi se pare anormal, chiar e mai bine.Decat sa stai cu tot felul de pitzipoance, care de abia asteapta sa te barfeasca pe la spate, mai bine stai cu baietiibig grin