| Daria a întrebat:

Vi se pare ok sa primim vacanta de vara in data de 17 iunie si sa incepem scoala pe 11 septembrie?straight face

Răspuns Câştigător
| BiancaW a răspuns:

Pai cam dabig grin.Adica,ne cam iau o saptamana de vacanta, dar...happy

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

NU! angryangry (scriu aici pentru ca am prea multe majuscule, bla, bla, bla)!)

| Catafu a răspuns:

Eu i-am mai repede c sunt in a 8 a :X

| Sallatiny a răspuns:

Nu. Mai bine ar da vacanta din 11 iunie si sa inceapa scoala in 17 septembrielaughing

| Maria_3511 a răspuns:

Frate, de ce nu ne da vacanta pe 31 august si neo ia pe 1 septembrie, ar fi mai ok pentru ei ca ar scapa de grija vacantei de vara.