| PostMortem a întrebat:

Vine careva la festivalul "Zilele Berii" in Cugir jud. Alba...laughing? (cei din jud Alba ma refer!)

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu am cum happyStau in Bucuresti. Dar nu poti u sa iei calculatorul cu tine? Intri pe TPU si ma anunti si pe mine ce vezi acolo laughingVrei?rolling on the floor

daniela
| daniela a răspuns:

As veni dar sunt din bucuresti asa ca astept sa ne dai detalii cum a fost. distractie placuta

| PostMortem explică:

Normallaughing

| PostMortem explică:

Va anunt pe totilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu vin laughing virtual laughing ma iei si pe mine laughing?