| DiAnA95_5642 a întrebat:

Vineri am si eu banchetul de clasa a8a si nu stiu ce coafura sa imi fac.imi puteti da va rog niste idei?

Răspuns Câştigător
| mariaw a răspuns:

In functie de rochie. buna asta:)). In functie de par si fata logic. Eu ti-as sugera sa nu-ti faci ceva care sa te imbatraneasca, gen coc, sau tapat. Alege ceva care va arata natural(desi si pentru asa ceva trebuie sa acorzi destul timp). Incearca niste onduleuri sau prinde-ti parul de pe o parte http://www.dailymakeover.com/......3_2009.jpg
n-am gasit un exemplu mai bun dar sper ca ai inteles. Adica sa conturezi o coafura asimetrica.

2 răspunsuri:
| gangstarap a răspuns:

La chelie

| alecs_4481 a răspuns:

Te coafezi in functie de rochie si trebuie sa te simti si bine.