| LoveForShania a întrebat:

Vitamina C chiar are rezultate bune? Am incercat un timp, dar apoi m-am,, lasat". As vrea sa o folosesc din nou. Chiar vreau sa ma ingras. Credeti ca ma pot ingrasa abuziv?

6 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Verisoara mea a incercat si a pus cateva kile pe ea, apoi le-a lasat si a slabit la loc laughing Dar poate tu nu mananci indeajuns de mult.

| Veve :X a răspuns:

Pai incearca ViataMax, la mine a functionat. Creste apetitul si m`am ingrasat un piculetz dar trebuie sa iei minim o luna. Apoi am mai luat ceva pentru virmisori si mi-a crescut apetitul si de la alea si dupa ce le termini apetitul tau va scadea putin apoi va creste din nou big grin Iti spun pentru ca si eu am incercat si acum mananc foarte mult, aproape la 2 ore mi`e foame; sper sa ma mai ingrasbatting eyelashes

PS : stiu ca am deviat de la subiect, insa am vrut sa iti dau un sfat big grin :*

| alone a răspuns:

Dupa parerea mea nu e buna d nim! si eu vreau sa ma ingrasi da vitamina c nu ajuta prea mt! doar creste putin apetitu atat!

| aquila_4553 a răspuns:

Eu zic ca rezultate or sa se vada mai tarziu...si probabil ca nu e bine pentru organism sa il indopi atata... dar daca vrei sa iti asumi riscul. mancarea de la fast-food precum si mancatul putin si des cred.eu una m-am ingrasat cand ma asteptam mai putin.succeshappy

| cristina_3322 a răspuns:

Si eu vreau sa ma ingras. Dar de unde atata fericire.

Mananc ff mult. aproape 1 paine la o masa
am luat si calciu. si nu am pus nici 2 grame de grasime
Probabil asa este organismul meu. eu tie iti urez bafta daca vrei sa te ingrasi.

| Andreea98 a răspuns:

Nu, sti ce ar fi bine sa faci daca vrei sa te ingrasi sa mananci paine multa sa..., sa mananci chesti multe dar sa fie sanatoase