| LukaRaw a întrebat:

Cum si cand a-ti avut primul vostru sarut >frantuzesc?:Ce sentiment a-ti simtit? Cel mai interesant primeste funda! >:

Răspuns Câştigător
| nata2008 a răspuns:

O sa te amuze dar primul meu sarut frantuzesc a fost la 15 ani.A fost ceva jalnic si oribil. fost intr-o cafenea, am servit cite un kcoctail, apoi prietena mea ne-a lasat in doi zicindu-i lui, fa-i sa-i fie bine.Eu am inceput a vorbi aiureli,ca nu pot, nu-s pregatita, bla-bla, eiar el a facut cel mai logic lucru, m-a sarutat in continuu 2 minute, si uite asa a disparut cheful de vorba big grin ce pot sa zicmsunt niste momente uniceee :*

| LukaRaw explică (pentru nata2008):

Nu ma amuz deloc.e ceva firesc happy.eu am 14 ani.si inca nu am trait o asemenea experienta happyapp, cum dau funda ca nu imi apare funda la tine?

| nata2008 a răspuns (pentru LukaRaw):

Mersi mult! Ba chiar este ceva amuzant, apoi, dupa ce traiesti experienta.Nu conteaza ca ai 14, este ceva destul de normal,totul se va intimpla spontan, si ai sa vezi, ca impoartant sa preiai tu controlul asupra situatiei, pentru ca acest lucru vine de la sine, important sa o faci cit mai tandru. succese mari.si mersi ptu fundita :*

| LukaRaw explică (pentru nata2008):

Mersi la fel, si npc :*

10 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Simteam ca nu pot sa respir

| gingergirl1 a răspuns:

Sincer?! La opt ani :p
Dar daca ma intrebi ce am simtit...nu stiu...nici nu stiam ce fac thinking laughing

| FaraSperantaSEN a răspuns:

La 5-6 anilaughing nu stiam ce era pe atuncilaughing)

| RennaM a răspuns:

L-am avut la 10 ani big grin o fo groaznic

| MIDnightMoon a răspuns:

La 11 ani laughing. Dar atunci habar nu aveam ce mama măsii să fac laughing Numa că îmi plăcea de un băiat laughing. Ce ştiam eu despre dragoste la vârsta aia. laughing. Nam simţit mare lucru laughing. Ştiu doar că eram pe o bancă, m-a luat de mână şi şi-a băgat limba in gura mea laughing)).

| uncas a răspuns:

Primul meu sarut frantuzesc a fost in masina undeva la mare, noaptea.Am simtit ceva ce nu mai simtisem inainte ceva nou, nu stiu sa-ti explic.in fine a fost frumos.

| DienutzaMamarutza a răspuns:

La 15 ani happy si eram speriata laughing...uf, ce emotii am avut happy