| NYØ2002 a întrebat:

Voi ati castigat premii de pe TPU?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am primit mai demult un set cu produse de baie (gel de dus, burete, săpun, spumă de baie etc etc) și un tricou cu sigla lor, astea gratis, fără monede din alea. Pentru monede nu mă mai chinui avâd în vedere că imediat expiră și nici nu știu cum aleg răspunsurile premiate laughing

| OldSoul a răspuns:

Nu e tocmai castig.
E mai mult o recompensa pentru cei ce incearca sa ajute, ma rog, pentru aia de au noroc, ca majoritatea vor sa ajute.
Si da, am "castigat" o boxa la 16 monede, nu e cine stie ce, dar ma simt mai bine stiind ca nu am stat chiar degeaba aici laughing
Desi, probabil daca as fi cautat bani pe jos, as fi cumparat-o mult mai repede. laughing

| Yurisa a răspuns:

Am observat ca cei de la TPU ii favorizeaza pe cei din Bucuresti, so nu am cum sa castig premii pe TPU, poate doar prin banutii prin raspunsurile apreciate de editor, dar alea se dau greu tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am apucat, am avut și alte conturi pe care le-am tot șters. Știu de TPU din anul 2013, dar prea puțin importante premiile TPU deoarece eu nu intru aici cât sa câștig premii. Intru cat sa mai învăț câte ceva și doi la mana, intru pentru a ajuta pe alții din ce mai știu și eu sa răspund.

| qwertpro a răspuns:

Salut,da am castigat un premiu de pe TPU chiar luna aceasta. Totusi, vreau sa mentionez ca activitatea mea de pe TPU nu are ca scop castigarea premiilor, ci imi ofera in primul rand placere, sprijin reciproc din partea altor membri si o experienta importanta.Am si multe mesaje apreciate de editori si am adunat 16 monede care erau sa imi expire curand, asa ca am hotarat sa incerc sa procur un premiu daca tot expira.Ma gandeam ca in caz ca nu va veni atunci asta e, nu pierd nimic.In cele din urma, boxa pe care am comandat-o a ajuns la mine in tara in stare perfecta.Eu sunt din Republica Moldova din Chisinau, deci nu are importanta unde locuiesti sau din ce tara esti, raspunsurile sunt apreciate dupa calitatea lor, nu dupa utilizatorul care le-a postat.