| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Voi ati incercat aceste ritualuri cu Blody Mary? adica sa spuneti de 3 ori in oglinda si sa apara?straight facea scris o tipa pe site cam multe chestii care ma infricoseaza dar de curiozitate as vrea sa incerc dar mi-e teama sa nu fie reallaughingsi sa nu mai scap de blodyyystraight faceas vrea sa incerc chestia cu 12 noaptea mergi in baie si spui de 12 ori blody mery si cica itti arata viitorul cu copii si familia talaughinghappymarfaaa vreau sie u nu tare mult dar vreauhee heemi-e frica in primul rand oricui e frica clar!? ce ziceti sa incerk sau mai bine stau si nu-mi fac problemehappymulti veti spune ca sunt nebuna ca nu exista da mi s-a intamplat odata o chestie de asta de care numai eu stiu si prietena meahappy

21 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si pe mine m'ar tenta dar imi e un pic fricalaughing Daca incerci, sa ne povestesti cum a fosthee hee

| IepurashRocker a răspuns:

Sincer laughing si pe mine m-ar tenta! Da' mi fricã. straight face Deci nici nu stiu ce sã cred. thinking Parcã as pune pe careva de probã, da' n-am cobai! sigh

| Maya. a răspuns:

Sigur! Incearca tu.sunt chiar curioasa. mie e imi efoarte frica, desi sunt convinsa ca nu am ce sa patesc. daca incerci sa`mi spui cum elaughing te rog

| bluepuff a răspuns:

Eu le-am incercat pe toate, cu putina frica in sange dar n`a meritat. Bloody mary n-a vrut sa vina la mine laughing.

| andreeada a răspuns:

Chiar astazi a fost difuzat la tv un episod din Mesaje de dincolo cu asta!laughingintresant episod si intresant film mie imi e teama si nu te-as sfatui sa faci asta!happy

| KatJolie a răspuns:

Bai, uite, azi am descoperit si eu asta si pe bune mie una mi-e foarte frica laughing) acum stau in pat si in fata mea e oglinda si mi-e frica rolling on the floor bine, m-am uitat si la "Mirrors" dar dupa am fost interesata si de "Bloody Marry" si acum mi-e frica big grin
daca incerci spune-ne big grin

| KatJolie a răspuns:

Aa apropo laughing nu trebuie sa ii rostiti numele in ROMANA! laughing
spune-ti de 3 ori "i belive in mary wrost" sau ma rog tongue
engleza trebuie! tongue

| anamariamj a răspuns:

Imi povestesty ce s-a intamplat :-> {chestia cu prietena ta } "luv_mike_tm" daca vrei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit de chestia asta. Am incercat intr-o zii si nu s-a intamplat nimic. Am incercat si ziua urmatoare si nici un rezultat. happy La urma urmei, e logic ca daca spui "sangeroasa Marry" intr-o oglinda nu o sa se intample nimic, dar totusi am incercat.hee hee Curiozitatea. Poti sa incerci daca esti interesata. Dar sa nu ai asteptari prea mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma sperie worried chiar daca nu-i real sau poate e real, am auzit undeva ca ea apare numai la persoanele care cred in ea si am mai auzit una cum ca daca o vezi in spatele tau cu cutitu vrea sa te omoare sau daca o vezi cu un plus in mana gen ursulet sau nu stiu ce ca cica vrea sa fiti prietene sau ceva de genu si nu te omoara, faza cu copii si familia am auzit-o si eu happy doar ca no prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat dar nu este adevarat sunt doar povesti.Nu am crezut si nici nu o sa cred in asa ceva.Cu toate ca am auzit niste voci dupa ce am incercat dar am constatat ca este doar imaginatia mea, desi eram foarte obosita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca ca o facut vara mea la 12 noapte o pus o lumanare an stanga si una an dreapta si a strigat de 3 ori blody meri si a iesit din oglinda si a bagat cutitu an ea te sfatuiesc sa nu faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa nu incerci am incercat chestia asta am incercat-o nu mi s-a intamplat nimic da timp de catva zile nu o sa dori cum trebuie si o sa vezi umbre prin casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am incercat o sinura chestie sa faci dupa aia o saptamna sa nu fii singura acaasa iti zic din proprie experienta de fiecare data s-a intrerupt curentul cand am fost singur in fine nu mai incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam incercat dar mi-e frica sa incerc serios dar o fata si 3 baieti mi-a zis ca e real mi-e frica sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi interesant ma voi duce in tabara la vara o sa incerc acolo macar bloody mary o sa bantuie hotelul nu casa mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat dar din pacate ziu dar oricum nu mai crede in toate prostiile ca nu e adevarate dar oricum eu stiam ca daca spui de 13 ori bloody mary in oglinda cu o lumanare in mana sau mai multe iti apare bloody mary

| Gabriela_5253 a răspuns:

Poti spune "Bloody Mary" pana ti se topeste lumanarea ca nu iti vei vedea viitorul.

| ir1buterflay a răspuns:

Am auyit şi eu de la o prietena cum ca daca pui a oglinda pe o masa, langa ea 12 lumanari, iar la 00:00 spui de 12 ori:''Blody Mary''ori iti apare ea ori un ursulet, ori masa plina de sange. Daca iti apare ea vei muri, daca iti apare un ursulet vei fi ca ea, iar daca iti apare masa plina de sange vei avea ghinion toata viata.Prietenei mele i s-a intamplat cu sangele si odata s-a blocat in lift.

P.S.:Nu incerc sa te sperii pentru ca e adevarat, asa ca iti propun sa nu incerci si nu rad de tine pentru ca toata lumea e fricoasa de exemplu si despre asta, cand e noapte sau cand nu sunt plictisita ssi mie mi-e frica.

| Enescu_Alice_1993 a răspuns:

Nu! Nu este o idee buna!

| Marian_Rosca_1997 a răspuns:

Mai fata eu am auzit ca marry iti va zgaria ochii pana tii va scoate ..am incercat bloddy maryy de 3 ori dar naspa e ca nu s-a intamplat nici sa scoata ochi nici sa iti spuna viitoru\