| FataDinVecini a întrebat:

Simt o frica in mine fata de blody mery si aproape mor cand stau singura acasa tremur sunt disperata am intrebat daca exista sa mai si incerc... sa trecem la subiect : ce pot face sa nu-mi mai fie frica? AJUTORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum sa crezi in asa ceva?raised eyebrows
Du-te la un medic pentu ca daca ai inceput sa faci atacuri de panica din cauza asta ar fi bine sa vorbesti cu elwinking
Si nu mai crede orice basmraised eyebrows

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Scumpa mea stai linistitalove struckNu existawinking Astea sunt numai basme laughing
Iincearca sa iti faci niste rugaciuni si o sa fie binekiss
Nu mai fi speriata!kiss

| gigiro a răspuns:

Incearca cu lapte sau cu ceai, si daca nu trece, du-te la domnu' doctor, ca asta se cheama atac de panica sau nu mai stiu cum, el e specialistul. Sigur cu alcool nu trece, dimpotriva, se agraveaza.

| Hombre a răspuns:

Bea un pahar de curaj si scapi de frica.Nu te mai uita la astfel de filme lasale pentru mai tarziu.

| georgiana a răspuns:

Este doar un film, realitatea e alta. Daca iti este frica nu te mai uita singurica la filme si stai linistita ca nu vine nici o fantoma dupa tine.

| Klara a răspuns:

Bloody Mary nu exista, mai copii, v-a tampit rau internetul asta :-s
E doar o inchipuire a englezilor, cum e la noi Baba Cloantza, la rusi e Baba Iaga, moroii, strigoii si asa mai departe.
Deci Bloody Mary nu exista.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Poti sa te gandesti ca e cineva mult mai tare decat Bloody Mary. Pyramid Head adica.

| alexflor87 a răspuns:

Eu nu stiu de ce va uitati la astfel de filme daca stiti ca, credeti toate prostiile de acolo

| hrdcore a răspuns:

Pai filmul ii interzis sub 18 ani asa ca ghinion

| Cretzule a răspuns:

Filmul acela este banal uitate la Fotografii bantuite ala da film.

| PlAC a răspuns:

Biserica te scapa de frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tie frica nu scapi.mai bine scapi de frica.fii curajoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa nu te mai gandesti si roaga-te sa fredoneaza ceva si gandeste-te la ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai lasa c-o sa-ti treaca pentru ca e doar o chestiune de timp pana ce o sa uiti.Crede-ma!kiss

| Happy Man a răspuns:

In primul rand chiar daca iti plac filmele de groaza nu trebuie sa te uiti fac un dezastru din tine am vazut si eu filmul cand te gandesti la fata aia anuleaza gandul mai ales noaptea si candestete la ceva frumos ce iti doresti foarte mult eu te sfatuiesc cu toata sinceritatea sa nu te mai uiti asa faci un pas sa devii o persoana mai buna, mult succes