| love10andra a întrebat:

Voi ce a-ti alege, ca si cadou de ziua vostra?
iPhone sau Televizor cu plasama?

Vreau cat mai multe pareri+argumentari!

Răspuns Câştigător
| Ana0Maria a răspuns:

IPhone! Si de ce? Pai pentru ca nu sunt genul de om care sta ore in sir la Tv, in schimb pe telefon, da.

6 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Iphone-ul clar, e mai util, poti face mai multe cu el big grin

| elenutza27 a răspuns:

Televizor cu plasma, deoarece acesta este de lunga durata. Iphone 5 este o fita, se strica destul de repede fata de televizor.

| BiuL a răspuns:

Ati alege*
iphone pentru ca la tv ma uit foarte rar si oricum am deja.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O masina

| dydu01 a răspuns:

Buna! iPhone clar... Adica este foarte util si este diferit de restul telefoanelor.
In timp ce televizorul cu plasma se aseamana cu cel normal (mai mult sau mai putin). Deci iPhone-ulwinking.

| Nibichan a răspuns:

Iati o plasma de ce pentru ca iphone este un telefon mic plus nici nu poti sa trimiti prin bluetooth am avut iphon si tata are iphone 5 si nu ii nimic interesant daca chiar vrei un telefon ia-ti Samsung galaxy s2 sau s3.