| nebunatica_2307 a întrebat:

Buna happy... ce cadou sa ii iau prietenului meu de ziua lui?big grin vreau si eu niste pareri plss:*

4 răspunsuri:
| Moni. a răspuns:

Pai... a venit vara!tongue
Ii poti lua un tricou dragut, pantaloni scurti, daca poarta ceasuri ii poti lua unu.
Imposibil sa nu gasesti ceva.Sau daca vrei ii poti lua ceva simbolic... o rama cu voi 2:X, album, o cana si o poza cu voi...
big grin:d

| ozzyyy a răspuns:

Depinde cati ani are. ii poti lua ceva de plus ca sa aiba ca amintire de la tine, o bratara de argint cum i-am luat prietenului meu de ziua lui, sau vezi tu, ceva de argint sau aur, ce poarte el, cercei, un lantisor.

| DarkMusic a răspuns:

Incearca un tricou personalizat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Audi A6