| Fetitsa123 a întrebat:

Voi ce ati alege? Telefonul care e la moda acum sau orce telefon doar sa fie bun nu conteaza modahappy?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Un telefon care sa indeplineasca scopul principal pentru care a fost inventat (apelat si primir apeluri), plus doua-trei functii cum ar fi calendar si mp3, adica un telefon bun, ceva mai vechi. Am un Nokia de vreo 3 ani si nu am de gand sa-l schimb, daca nu se intampla ceva ireversibil cu el. Mi se pare o stupizenie sa iti cumperi alt telefon in fiecare an, doar fiindca apar altele si altele si trebuie sa fii "in pas cu moda" sau mai stiu eu ce conceptie aiuristica. In plus, astea mai vechi am observat ca sunt mult mai rezistente decat cele noi.

| Ebsghjs a răspuns:

Buna!
Pai designul sa fie decent. dar cel mai important este sa fie bun.
BUN = Sa aud clar cand vorbesc cu cineva la telefon, s-a ma auda si persoana respectiva. Sa aiba o memorie destul de buna pentru multe contacte. CAM ASTA :d

| wforweirdo a răspuns:

Eu folosesc telefonul ca să vorbesc cu oamenii, nu ca să mă dau mare, deci aleg un telefon bunicel. Nu am pretenţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie rezistetent si cat de cat destept...

| WOLF9 a răspuns:

Sincer mai bine iti alegi un telefon bun pentru ca moda azi e asa maine e altfel. iar telu daca e mai bun poate fi la moda dupa un timpwinking

| alinboss52 a răspuns:

Chiar conteaza daca telefonul e la moda sau nu?
Am prieteni care au o obsesie pentru telefoane
Daca cumperi un telefon alege-l cu grija. Daca se strica dintr-o cazatura ai dat banii degeaba. Asa ai grija ce iti alegi