| Anonymous56 a întrebat:

Daca ai avea de ales dintre un telefon(cea mai noua marca si cel mai la moda telefon), un laptop si un singur animalut. ce ai alege?

23 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Telefonul pentru ca :
1.de laptop nu am nevoie pentru ca am calculator!
2.chiar daca ador animalele, un animalut pot sa iau de pe toate drumurile!

mi-a placut intrebarea love struck

pa-pa

| DeNyyy a răspuns:

Lapotp. da am laughing.telefon.il am si pe alalaughing. atunci un animalut love struck.

| cυρcαкє a răspuns:

Animalutul in nici un caz ca e greu de ingrijit.Mai ales ca trebuie sa te duci si la scoala, el trebuie plimbat, hranit, sa-i scoti puriciilaughing si sa-l speli.Deci animalut nu.
Laptopul daca este foarte bun l-as alege(doar dacalaughing ).

Eu as alege telefonul daca este cea mai noua si la moda telefonhappy Dar sa ai si grija de el sa nu ti-l fure cineva.

Pa-pa!

| piktor a răspuns:

Animalutul:X
un tigru de preferat care sa te pape happy

| KlaudyaAddha a răspuns:

Un animalut (dar am deja 2 caini)
Pentru ca am deja un animalut, cred ca as alege telefonul, pentru ca poti avea net pe el, poti vorbi, poti fotografia si filma etc... Laptopul oricum am auzit ca nu prea este bun, si ma multumesc cu calculatorul pe care il am acum :d

| Lala20 a răspuns:

Telefonul. Animale am - doi catei minunati :X si 4 broaste testoase SI pesti laughing iar laptopul este mai slab decat calculatorul.asa ca telefonul l-as alege! Funda?

| Yumitsu a răspuns:

Un animalut desigur. Laptopul si telefonul... Te poti certa cu cineva din cauza lor: pe internet, pentru ca mai vrea cineva sa se uita la/in el. Dar cainele iti e prieten, pisica e moale si blanda(uneori), iar celelalte animale sunt fffffffffoarte dragute. Alegerea mea: animalut.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Laptopul, da il am deja, si probabil ar fi telefonul.
dar cred ca e mai bine un laptop:d

| LOLA33 a răspuns:

Un laptop.

| LOLA33 a răspuns:

Tu ce ai alege?

| angel4v3ryour a răspuns:

Laptop normalwinking

| Keilly a răspuns:

Un laptop... e mai de folos decat telefonul si animalutul

| ii a răspuns:

Un laptotphappy

Telefon nu-ti trebuie cel mai la moda oh go on Telefonuu s-a inventat ca sa vb cu alte persoane nu pentru aspectwinking
Iar anumalutul, nu stiu, iti trebuie timp, trebuie sa-l ingrijesti, FACE PE COVOR :-& [ Eu urasc aimalelehee hee]

Deci eu as alege leptopul.

| EveEve a răspuns:

Laptopbig grin

| Blanky a răspuns:

Daca ai calculator nu-ti mi trebuie laptop, dar si dacai e cam vechi ar cam trebui, animalutzu o sati trebuiasca mult timp sal ingrijesti, dar tu trebuie sa pleci la scoala si nu mai ai timp de el si e o responsabilitate mare. EU IN LOCUL TAU AS ALEGE UN TELEFON LA MODA depinde daca ai calc cat de cat bun.

| FunkyLicious a răspuns:

Poi, laptop am, telefon am dar nu prea. l folosesc... animal insa nu am, deci cu siguranta as alege animalul happy un suflet e mai depretz decat lucruri tampite precum lap, tel mp3. si toate alea. chiar daca le folosesc si p.alea...happy

| andreeeeea a răspuns:

Telefonbig grin

| Miere_9997 a răspuns:

Animalutu :X o sa iti ofere multe amintiri placute pe langa un laptop sau un tel de ultima generatierolling eyes

| maryusGosSu a răspuns:

Un animalut pentru. ca. toate trec animalutzul iti ramane...si fidel pe deasupra un catel mai alesbig grin

| Roxaaa0001 a răspuns:

Eu as alege un laptop...chiar daca am unullaughing
Deoare ce sora mea mil ia cand se duce la liceu...

| SSSkkkk a răspuns:

Animalutul.
Viata are cel mai mare pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege daca as fi in locul tau cu laptopul. Este mai convenabil. Poti sa il iei cu tine unde vrei tu. De exemplu: Daca ai gasit o carte pe net pe laptop si scrie ca este la libraria Mihai Eminescu Braila Str.Replubici etc. si ajungi acolo si aia nu te cred ca este scrisasa cum spui tu, cu titlu cu tot(dar in primul rand ce scria pe net) iti scoti laptopul din geanta(daca este mic, ca sa incapa in geanta) si ii dovedesti. Sau daca esti pe bulevard, si serviciul tau te suna si iti spune neaparat sa iti deschizi mailul ca ai un mail de la servici, si trebuie sa raspunzi in 15 minute si daca nu il vezi in momentul ala esti dat afara de la servici, scoti laptopul, il deschizi si intri pe mail si raspunzi la mailul acela, si nu mai esti data afara. Eu sper sa fii de acord cu mine. Eu asa as hotari, si asa as decide.
Iti raspunde utilizatorul: 03aprilie.

| AnDeutSa a răspuns:

Un laptopbig grin