| SunShine_3102 a întrebat:

Voi ce ati face daca propriul copil ar sarii la bataie la voi? Si nu s-ar potolii nici cu vorba si nici cu bataiabatting eyelashes huh?

Răspuns Câştigător
| ale_4786 a răspuns:

Asa faci tu cu parintii tai raised eyebrows?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Psihiatrie.Copilul meu, il iubesc dar totul are o limitaraised eyebrows

Elianna
| Elianna a răspuns:

La tine nu ma mir sa fie asa!

| anad a răspuns:

Tu esti acel copil? Intrebi sa stii ce te asteapta?

| kaya a răspuns:

Daca nu se potoleste nici cu vorba nici cu bataie ii mut gura la spate, intrebi sa vezi ce te asteapta?laughing thinking vezi poate ramai fara maini sau fara guralaughing

| simona_6231 a răspuns:

In sfarsit o intrebare normala de la tinewinking deocamdata nu ma gandesc la copii, nu am varsta.

| AndutzaAndu a răspuns:

Atat i-ar mai fi lipsit laughing

| Florin_3378 a răspuns:

Dac ar prinde un tata asa cu personalitatea care o am eu de exemplu sa vezi ce cuminte ar firolling on the floorar manca pamantu, nu i-as da nimic, nu tu banii, nu tu comp, nu tu afara, nu tu tvwinkingasa incet incet ii tai ratiile la toate rolling on the floorrolling on the flooram un preieten de genu asta si fata de cum era inainte acum ii super laughingL-o facut tacsu mielusel

| fsdfdsfdsf a răspuns:

L.as da afar pe usa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo, pai nu se poate, trebuie sa fii lipsit de tact sa ajungi acolo.

| Malvinutzz@ a răspuns:

As fii indiferenta cu el pana ar veni singur la mine si mi ar cere iertare si mi ar arata ca i pare sincer rau...