| babygyrl a întrebat:

Voi ce carti ati citit? Sau vreti sa cititi? Ceva de dragoste. Ceva mai vechi sa fie cartile pentru ca cele mai recent aparute nu le gasesc. Cele mai frumoase primesc fundita...Si app nu vreau :pe aripile vantului, la rascruce de vanturi, anna karenina, jane eyre, mandrie si prejudecata, lorelei, maitrey. Le-am citit deja si mai sunt si altele. Ms mult.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Citeşte de Mihai Drumeş : Invitaţie la vals, Scrisoare de dragoste, Elevul Dima dintr-a 7-a

Baftă!

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Citeste cărţile de Sophie Kinsela.Toate au câte o poveste de dragoste foarte faină happy

| Grimalkin a răspuns:

Maitreyi - Mircea Eliade.
E superba!

Poti sa o citesti pe calculator, o descarci de aici ( http://www.referate-4all.ro/......cea_Eliade )

:)

| AleXandra649 a răspuns:

Twilight de stephanie meyer

| Petronela a răspuns:

George Calinescu-Enigma Otiliei

| Happy_8354 a răspuns:

Love story ai citit? E atat de diferit de film.Pasarea spin am terminat-o de 2 zile si este magnifica lectura.Amurg,Luna Noua, Eclipsa, Zori de zi. sunt superbe nu te mai saturi de cititi din ele.Bafta!:*