| Diana498 a întrebat:

Voi ce cereti de Mos Craciun si Mos Nicolae? Eu in afara de multe haine laughing :X nu am idei thinking Dau fundita! Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Momentan I.am zis de placa deoarece a mea am stricato laughing acum nu stiu sa vad ce mai imi iabatting eyelashes

| elasexygagica a răspuns:

O bara de striptease in kamera mea.

| BackInTime a răspuns:

Pai ruj, parfum, machiaj sau cativa banutiwinking

| Diana498 explică:

Colectia mea de farduri nu mai imi incape in sertarele pline... telefon am si e nou... excursie la munte:plec dupa Craciun iar dupa aia in vacanta inter-semestriala in tabara privata la munte; placa de par am si e foarte buna laughing alte sugestii va rog crying mersi mult pana acum:*

| Diana498 explică:

Spre bucuria mea am laptop, role, bicicleta si patine...laughing

| Unique_9671 a răspuns:

Gen:
Ondulator
Laptop
Placa roz
Telefon
Multe farduri, parfumuri, hainutze, pantofiori laughing

| diana252 a răspuns:

Pai...de ce ai tu nevoie de exemplu un telefon nou sau ce vrei tu

| SmileIsForFree a răspuns:

Un catelus dragut. puppy dog eyes
Un mp3 player.
Mai multe haine. laughing
O bratara de aur/argint.
Cercei.
Nu mai stiu.

| Deeniiii a răspuns:

Pai poti sa ii ceri un telefon nou sa ceva de genu...

| Roxy07 a răspuns:

Poi de ex un tel sau multe dulciuri sau o excursie la muntehappy

| Roxy07 a răspuns:

Ei bine, atunci o camera noua sau un laptop sau patine, bicicleta, role ce nu ai happy