| Strumf a întrebat:

Sunt in pana de idei in legatura cu cadoul de Craciun pentru prietena mea. Niste idei? (in afara de bijuterii, parfumuri, haine - vreau ceva mai original)
Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

O carte, ceva făcut de tine (ca de exemplu un album mai colorat cu poze împreună cu voi), un slideshow bine făcut cu melodia voastră favorită, declaraţii de dragoste la tv? laughing
Huuuh... Fă-i o surpriză drăguţă făcând orice, dar să fie făcut de tine şi din suflet, nu doar trântit aiurea. Ar trebui să aprecieze dacă ţine la tine.

1 răspuns:
| SteffishoOr a răspuns:

thinking ceva in spiritul craciunului. Ii poti cumpara o sosetica din aceea de craciun, in care sa ii pui cadoul: o rama foto in care sa pui poze cu voi (poate fi si o rama digitala), o caciula de iarna, o carte interesanta.