| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti despre HI5? Eu aveam hi5 si mi l-a verificat mama si mi-a zis ca multe se pot intampla, cum ar fi ca hackerii pot sa ia pozele si sa le prelucreze si sa ajung "vedeta". Hmmm, credeti ca se poate? Totusi, revin la intrebare in sine: VOI CE CREDETI DESPRE HI5, SI NU NUMAI: FACEBOOK, TWITTER, dar in special hi5 pentru ca no` se pun poze si cine stie ce se poate intampla cu ele...Astept raspunsurile voastre`! :Xlove struck

Răspuns Câştigător
| Morphine21 a răspuns:

Dragă InoTkd95,
Te contrazic.
Am un program cu care poţi lua poze de oriunde.
Se numeşte Screengrab.
Şi da, se pot lua poze de pe hi5.
Nu sunt multi care îţi descarca poze, dar sunt.
Se întâmplă mai mult la piţipoance care au poze provocatoare în pozitii mai xxx.

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bun venit pe TPU!
Revenind la intrebarea ta, nu, nu cred.

| Andreeiutzav a răspuns:

Stai linistita ce-i care vor lua pz cu tine le pot lua doar mici si in ori-ce caz nu se prea inteleg dar ce-l mai bine e ca hi5 sa ti-l faci privatwinkingsi sa dai accept doar la cunoscuti dk vreitongue

| InoTkd95 a răspuns:

De fapt hi5-ul, facebookul etc au un program special prin care ceilalti nu iti pot lua pozele. da oricum merita avut grija.