| Kimy_8371 a întrebat:

Voi ce defecte aveti?

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Geloasa, posesiva, "modesta", egoista (uneori), incapatinata, suspicioasa (uneori, de asemenea), materialista, incredula, imi vine extrem de greu sa iert (am deja 5 ani de cind nu pot ierta o persoana), etc, etc,...
Mi se spune adesea ca vad numai defectele din mine, nu stiu, poate e adevarat...
Am gasit recent asta: http://www.youtube.com/watch?v=DHkpdtXF_D4
Sper sa-ti placa! Numai bine!

7 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Din punct de vedere caracterial: sunt prea timida, cateodata orgolioasa.
Din punct de vedere fizic: cateva semne lasate de la cosurilaughing

| Nero a răspuns:

Sunt prea agresiv...stiu ca suna ciudat dar cand cineva ma deranjeaza numai daca imi pune mana pe cap sau chestii de ganu imi vine sa dau pumni si picioare.
Ma stapanesc foarte greu.

| blackrose269 a răspuns:

Sunt prea darnica, uneori singuratica, imi pasa mai mult de altii decat de mine.nu stiu ce sa mai zic, dar astea sunt principalele mele defectelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt emotiva ...si sincer nu imi place deloc acest lucru. specific FOARTE emotiva sadsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rautacioasa, rece, incapatanata, curioasa, delasatoare, lenesa, timida, ironica, inceata, instabila, naiva, insistenta, am degetele de la picioare prea lungi, sunt un schelete, mananc nesanatos, urasc rozul si fustele cu volanase, rad din orice, sunt neatenta, impiedicata, n-am ce pune in sutien si sunt eu, perfecta, cu toate defectele, ma ador.

| amoshot7 a răspuns:

Lol

| Mirunna_8231 a răspuns:

Cel mai mare defect al meu este ca ma enervez foarte repede, dupa aceea ca sunt foarte tupeista cand nu trebuie.si continua lista.