| madalinuthaLOVE a întrebat:

Voi ce faceti cand va simtiti singuri?

funda

3 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Sincer?! Imi iau ursuletul pufos de plus( il am de cand m-am nascut--> am o poza in care sunt eu si el si ursuletul era mai mare decat minee laughing ) si ma duc in camera, ma trantesc in pat si ma apuc sa desenez cu el langa mine si cu tv-ul aprins-pe kiss tv(de obicei)batting eyelashes

| AndiNyctophilia a răspuns:

De obicei cânt la chitară, iar dacă nu cânt la chitară înseamnă că alerg pe-afară, citesc, dorm, sau mă joc cu mâța. Cam asta fac eu.

| roxkiss a răspuns:

Eu de obicei sun pe cineva, dansez, pun muzica tare si dansez un pic, incearca sa desenezi, fa ceva ce iti place, cheama pe o prietena, priveste un film, serial ...incearca sa gatesti ceva gustos si complicat ))) succes si nu fii singura, tu sigur nu esti singura, gandeste-te pozitiv )))!