| rodevas a întrebat:

Voi ce faceti cind sunteti tristi? cum va ridicati dispozitia?

Răspuns Câştigător
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Daca pot tratez tristetea cu indiferenta daca nu ma gandesc ca totul are pana la urma un scop si nimic nu se intampla fara un motiv. In plus... ascult trupa preferata sau alte melodii si ma gandesc, imi imaginez ceea ce ma relaxeaza cu adevarat. Imi fac propriul vis in cateva minute atingand subiecte ce ma pasioneaza cum ar fi... animeurile. Apoi iau si ceva dulce, deschid televizorul sau calculatorul si incet, incet trece. Cateodata mai desenez, ma mai uit la vreun film amuzant, sun o prietena. Oricum trebuie sa zambesti mereu pentru ca nu se stie cine se poate indragosti de zambetul tau! Bafta :*.

11 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Fac ceva ce-mi place, de exemplu :desenez, ascult muzica, impletesc bratari, ma uit la un film de comedie, ma uit la serialele mele preferate, etc. happy

| Ilinka10 a răspuns:

Ascult muzica :*

| LuHan a răspuns:

Si eu la fel ca Giulika.Ascult muzica, stau pe laptop, ma uit la poze de cand eram mica, ma uit la filme de ex la preferatul meu: Twilight, Harry Potter sau desene..depinde. big grin

| SimonaQs a răspuns:

Ascult muzica, ma plimb pe afara love struck

| EmmyCRISS a răspuns:

Ascult muzica,vorbesc cu prietenii,merg la un suc cu prietenele,vorbesc cu rudele la telefon,fac farse la telefon,cant karaoke,dansez,fac poze, citesc bancuri, ma infrumusetez, ma plimb prin parc cu rolele, rad cu prietenii :*

| EricaK a răspuns:

Incearca sa privesti un film amuzant sau uitete la capcoada

| Mademoiselle18 a răspuns:

De obicei astept sa-mi treaca. Supararea pleaca singura daca o lasi in pace happy

| yosara a răspuns:

Ascult muzica pe intuneric si dansez ca o descreerata..la urma rad de postari tampite. Mai vizionez Doza de has, 10 lucruri, tequila, etc la urma fac ce imi vine in minte (am o minte bolnava) la 12 noaptea ies pe balcon si tip o chestie banala "cainii latra!"dar cu efect. laughing) ma descarc facand chestii diferite fata de ceilalti big grin dar orice as face ascult muzica.

| firemonkey a răspuns:

Ma descarc sau ascult muzica. tu?

| MadutzaMaduuuM a răspuns:

Ascult muzica sau desenezwinking

Răspuns utilizator avertizat