| faaalyoana a întrebat:

Ce faceti atunci cand sunteti tristi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IzabellaLove a răspuns:

Eu cand ma simt trista ascult muzica sau merg cu prieteni la pliinbare la un suc sau stau pe facebook. Funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma gandesc ca un camion ma va astepta cu bratele deschise odata in viata asta si se va intampla curand.

| blackcat99 a răspuns:

Eu ascult melodia lui Michel Telo - Bara Bara Bere Bere si ma inveselesc intotdeauna. laughing

| bloodyhell a răspuns:

Ascult muzica.

| butterflyone a răspuns:

Pai...vorbesc cu cea mai buna prietena sau daca nu am cu una f buna careia ii voi spune ce am pe suflet in mom respectiv. Ascult muzica trista, uneori plang. Ba chiar scriu in jurnal de ce sunt suparata.Sau stau pur si simplu pe pat si ma gandesc.

| buttercoree a răspuns:

Ascult muzica. ( sau vorbesc cu o prietena )

| CristiAndrei a răspuns:

Ascult muzica, dar in general nu ma intristez usor, sunt o persoana optimista si cu incredere de sine

| andu_9113 a răspuns:

Buna...atunci cand sunt trista incep sa vorbesc cu prietenul meu(in caz ca nu ai, poti vorbi cu un prieten apropiat, cateodata ma jucam cu animalele si ma faceau sa ma simt mai bine.

| UserOnTPU a răspuns:

Ma uit la Mircea B. laughing