| Purgatoriu a întrebat:

Ce faceti cand sunteti tristi?

13 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ascult hip hop

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Plang... si apoi sun un prieten, pe cine apuc.Nu conteaza daca e fata sau baiat, daca e cel mai bun sau doar un coleg. Vorbesc cu el/ea si ii spun ce am pe suflet.

| Dia a răspuns:

Cânt și ascult muzică. Asta mă face să uit de tot și de toate. happy

| thegatekeeper a răspuns:

Ma inchid in camera, imi iau timp de gandire pentru a gasi solutii sau pentru a-mi da seama de ce sunt, mai exact, suparata sau nervoasa, timp in care ascult muzica sau desenez. Asta ma face intotdeauna sa ma simt mai bine si sa imi faca orice problema sa para ceva mai putin neagra happy.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ascult muzica care imi ridica moralul gen B.U.G Mafia-Cat poti tu de tare, Nane-glume etc.

| AlPacino a răspuns:

Incerc sa fiu iarasi vesel

| Pumma09 a răspuns:

Ascult muzica care imi place[de cel mai multe ori rock] la volum tare

| Furti a răspuns:

'Dirijez' rapsodia romana numarul 1 de George Enescu.
Dupa 2 minute m-am calmat.

| onlychengs a răspuns:

Paii. Eu ascult muzica. Gen Mad World. Castile in urechi, un ursulet pufos la mine in brate. si fredonez melodia.
Tu ce faci?

| LuwSkate a răspuns:

Imi pun muzica tare sau ascult la casti sau imi aleg un film de comedie si incerc sa uit de tot.

| IasmiTheStrange a răspuns:

Eu cand sunt trista ma inchid in camera imi aiu o jucarie plang si ca un copil mic vorbesc despre problemele mele cu el. Uneori e mai bine sa plangi decat sa te abtii.

| Purgatoriu explică (pentru IasmiTheStrange):

Si eu mai fac asa dar acum nici numai stiu de ce sunt trista...

| IasmiTheStrange a răspuns (pentru Purgatoriu):

Pai atunci ai putea sa faci activitati care sa te rupa de realitate. Depinde, poti iesi cu un prieten sau pori juca jocuri de strategie. O sa fii prea concentrat pe joc incat o sa uiti. BIne este ceva temporar dar...