| XDeiutzaX a întrebat:

Voi ce faceti in vacanta?happy

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Pe langa invatat la istorie si geografie pentru BAC, imi petrec marea majoritate a timpului tot acasa: citesc, discut cu diverse persoane pe forumuri, desenez, scriu, atunci cand am chef, ascult albume pe care vroiam sa le ascult de mult, uneori gatesc, incerc sa invvat finlandeza, cant la chitara, ma uit la filme (in general horror) si pun in aplicare orice alta idee pe care o am pe moment.

| cristiiiiiii a răspuns:

Plimbari, cu prietenii, invatat, pc, playstation, tv etc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Antrenament... general (asta implică multe, nu te gândi la... sport big grin).

Răspuns utilizator avertizat
| Resurrection a răspuns:

Mult somn, profit de vacanta. Citesc, ma plimb, desenez, ma uit la filme, ma joc pe calculator. Tot ceea ce imi face placere sa fac.

| briinfinity a răspuns:

Plictiseala, dar si distractie!

| Raresh_Grindean_1995 a răspuns:

Ne distramwinking