| MalinaC a întrebat:

Voi ce faceti pentru a va deosebi de ceilalti?

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu incerc sa par deosebit fata de altii, dar am calitatea sa vad cand cineva e suparat, nimeni nu poate sa ascunda asta de mine, si oamenii au observat asta la mine.

| InVPent a răspuns:

Sunt eu însumi. Fiecare este unic în felul lui, nu trebuie să facem ceva să ne deosebim de ceilalți.

| RAY a răspuns:

Ma exprim liber sincer oricand am ocazia mai in gluma mai in serios, nu stiu daca exista persoane chiar unicate 100%,sunt persoane care sunt ca mine si imi place de ele,sunt persoane care nu-mi plac da poate pot invata ceva de la ele,nu am idoli,nu copiez pe nimeni, nici nu vreau sa fiu diferit, intea umana e structurata pe grupuri, adica trebuie sa nu fi diferit sa fi acceptat in grup, exemplu un negru intre albi cum se simte? un manelist intre rokeri? dupa cum vezi tu trebuie sa apartinem unui grup ca asa am evoluat

| Drimmero a răspuns:

Incerc sa fiu original, momentan imi iese. Nu doar ca incerc, dar asta sunt!

| J0B0MAT a răspuns:

Nimic special.Asta vine natural.

| drogh a răspuns:

Mă deosebesc de ceilalţi prin faptul că eu pun cărţile pe faţă şi nu dau o altă înfăţişare adevărului.

| alexandrualind a răspuns:

Eu sunt cel mai cunoscut si comediant din scoala mea care are fix 172 de elevi.

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Fiecare e deosebit.
Urasc persoanele care spun ''sunt diferit/a''.Cu ce? Ai puteri magice.Esti Potter in varinata reala? Nu cred.
Fiecare are caracterul lui.Suntem diferiti la CARACTER.

| Andy0902 a răspuns:

Cat timp nu faci nimic special sa pari altcineva decat esti, te deosebesti de restul. Fii tu insuti, o zi faina!