| Tofii a întrebat:

Voi ce melodie aveti ca ton de apel?batting eyelashes Sunt in pana de idei. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

P! nk - "Sober" refrenul whistling

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am orientală ca ton de apel!
Pa, pa.

| Deniisze a răspuns:

Dj Robert Georgescu feat. Lara - I feel 2011

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Poi eu am ca ton de apel : Guess Who feat DeMoga-Tot mai sus.Imi place cum incepe.

| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi...eu am ca ton de apel.momentan Amna - Tell me why.mie imi plac alea ce incep asa...adika nu numai musika direct cu vocea blushing. inainte am avut Don Omar - Dansa kuduro. sper ca te-am ajutat.BfT kiss

| ilika a răspuns:

Eu am florida-in the ayer super tare :X

| Roxii_3412 a răspuns:

Rihanna-California King Bed o am eu.

| Andruska_4790 a răspuns:

B.U.G Mafia-Shake Thatbatting eyelashes.eu pe asta o amhappy.e foarte veche melodia dar mie imi place cum incepehappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am B.U.G. mafia- Cat poti tu de tare, fara intr-o, doar de la partea " Tu ai vrut de cand ai crescut..."
incearca Play& Win - Ya bb, Travie McCoy - we'll be allright, incepe dragut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Amna-Tell me why dar as vrea s-o schimb ca m-am km saturat de eabatting eyelashes

| Sabiii_4933 a răspuns:

Lmfao-party rock anthem

| XOXO14 a răspuns:

Jojo-too little too late

| damorejordane a răspuns:

Puteți vizita doar https://tonurideapelgratuite.com/, care este o alegere înțeleaptă.