| mateisitudor a întrebat:

Voi ce mesaje de buna dimineata si noapte buna ii dati iubitei/ iubitului vostru? Adica cum arata un mesaj de buna dimineata si noapte buna in conversatia voastra?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exact cum vrei tu sa fie :/

Conversatia dintre doua persoane, asa zis "iubiti" de catre tine, trebuie sa fie intre acele doua persoane, nu exista un tipar. Ii spui ce simti exact.

| Sofer a răspuns:

Un simplu noapte bună și câțiva pupici rolling on the floor. Acum nu mai am cui sa ii scriu noapte bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Bună dimineată, Soare" și "Noapte bună, mon amour".

| Michaeel a răspuns:

Noapte buna, simplu asa.