| Clauditza21 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre etnobotanice? Credeti ca a fost folositoare campania celor de la Radio Zu?
Asculta aici imnul!
http://www.audculori.com/......asculta-l/

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Nu cred ca se va schimba cu ceva atitudinea celor din Parlament, in urma aceastei campanii lansate de Radio Zu, intrucat chiar ei sunt cei care au votat legile, ce au dat voie introducerea lor in tara. Cred ca e inca o afacere "de-a celor de Sus", in colaborare cu cei care incep sa guverneze lumea de afara si care, asa cum spune si Puia in cantec, au ajuns la concluzia ca Pamantul e suprapopulat si ca sa mai diminueze numarul, au "inventat" selectia naturala prin introducerea E-urilor, a drogurilor, a etnobotanicelor, a Codex Alimentarium, etc. Acestia se bazeaza pe vorba: "Scapa cine poate!", in derularea planului lor diabolic, de reducere a numarului populatiei globului, pentru a ne putea stapani mai usor. Cat priveste parerea mea, desi nu stiu cine ar tine cont de ea, consider ca ar trebui confiscate si arse cele existente si interzisa cu desavarsire producerea, importarea si comercializarea lor. Adica ar trebui sa fie prohibite, la fel cum au fost bauturile alcoolice in America (1920-1933), prohibitie numita "Experimentul Nobil".

1 răspuns:
| vis a răspuns:

Ce parere sa am? aceeasi parere care o am si despre bautura si tigari. Trebuie interzise toate.