| Miha47 a întrebat:

Ce parere aveti despre clonare? Credeti ca este folositoare si de ce? As dori cat mai multe raspunsuri. Multumesc!

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mi se pare o prostie doar daca nu o trimiti la scoalahappy

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Pai cand se va inventa, nenva placea happy

Răspuns utilizator avertizat
| Madutzza98 a răspuns:

Nu vad rostul clonarii, ce sens are sa faci oameni identici?

Răspuns utilizator avertizat
| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Eu nu cred ca ti-ai dorii sa clonezi multi mai multi prosti ca tine...o sa se duca tara asta de rapa.

| emylian92 a răspuns:

Cred ca am innebuni cu totii.

| Fr3ShLalu a răspuns:

Ii zic eu ceva de clonare
1.Nu mai trebuie sa inveti \m/
2.Nu te mai duci la scoala happy

Răspuns utilizator avertizat
| valentingb a răspuns (pentru Fr3ShLalu):

Iti zic eu ceva de clonare: 1. Va trebui sa inveti, pentru ca memoria nu se transmite. 2. Va trebui sa mergi la scoala ca sa inveti.