| SunShine_6784 a întrebat:

Voi ce preferati sa purtati pe timp de vara? fusta, pantaloni scurti sau blugi? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| deniisu a răspuns:

Mi-e imi place sa port vara blugi lungi, chair daca toata lumea zice ca imi este cald.Maicamea imi zice sa imi iau pantaloni scurti ca ma rade lumea si zice ca nu am hainelaughingda eu ma simt comod asa si imi este bine:Xhappymai port si fuste si pantaloni scurti asa cand mi se pune patahappy

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Prefer pantalonii scurti pentru ca sunt comozi (in opinia mea mai comozi decat fustele), iar in blugi mi-e prea cald.

| julka a răspuns:

Eu, de exemplu, prefer sa port pantaloni scurti, in special cand e foarte cald. Cand e mai racoare, imi iau blugi. Nu port deloc fuste big grin.

| Roxy a răspuns:

Hmm.fuste impreuna cu colanti? in pas cu moda? in fine.eu una prefer ciorap in loc de colanti.de obicei port pantaloni scurti rupti sau simpli depinde de locul in care ma duc ori mai mulati ori mai lari. fuste nu port dar in schimb la party-uri port rochite de vara.ori cu imprimeu floral ori ceva lejer pentru ca dansez si nu vreau sa mor de cald. blugi nu prea port vara.si seara port pantaloni scurti si eventual o bluza pe deasupra.in cazul in care chiar ii frig port blugi.big grin

| Dizz a răspuns:

Fustă port atunci când este insuportabil de cald afară ( de cele mai multe ori când merg la plajă ).
Pantaloni scurţi port atunci când ies în oraş sau la plimbare ( pe timp de zi ).
Blugi port atunci când ies seara/noaptea ( eventual după o ploaie deoarece, vara, chiar şi noaptea este cald afară ).

Sper că ţi-am fost de folos :*.

| Adeeeee a răspuns:

Rochii de vara, pantalonii scurti, pantalonii albi, fusteleee` sunt piese vestimentareee pe care le port cu placere pentru ca, mai ales vara, imi place sa combin tot felul de acesorii (imi place sa fiu in pas cu moda) si, in acelasi timp imi place sa ma simt bine in ceea ce imbrac :X. Recomand pant. scurti sau fustele care se pot purta si cu colantzi big grin (pentru zilele mai reci), Orikum... orice ar fi conteaza sa te simti bine si sa faci astfel incat sa observe si ceilaltiwinking.

| Ramona_7954 a răspuns:

Ohhbig grin...de toate
big grin

Ce este la moda, sau ce imi place cum imi sta, mie im i place sa port oantaloni scurti de blugi sau fustitzaabig grin sau seara caand este mai racoare blugi :*... sper sa iti fiu de folos cu rasp meu :*... fundita?batting eyelashes