| biabianca a întrebat:

Voi ce premiu credeti ca luati sau ati luat?

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mentiune. Dar de fapt nici nu ma duc sa imi iau diplomaoh go on

| Elena1234456 a răspuns:

Iau premiul 2 cu media 9, 30 whistling eu zic ca pentru clasa a 8-a este destul de bine.

| TeoPT a răspuns:

Premiul I cu media 10 [cls a VII-a]

la noi e bataie cam mare adica prima mentiune e 9. 91laughing

| arysa a răspuns:

Premiul 3 cu 9, 70

| Hmmmm a răspuns:

Pfff.numai copii inteligenti p aicilaughing
va felicit p toti!
raspund si eu sa stric lista...eu nu o sa iau nici un premiu, am media mult prea mica:7, 93
dar tu te refereai la scoala?

| Victoria a răspuns:

Iau premiul 1 cu 9. 90, sunt a 11-ahee hee

| marrr a răspuns:

Iau premiul 1 cu media 10. 00, dar sunt numai in clasa a 6-a, trec a 7-ahappy Tu?

| Mjdolhfi a răspuns:

Am luat deja premiul 1happyTu?

| dragutza a răspuns:

Premiul 2 cu 9, 91 clasa a 7! e bine, cel putin eu sunt multumita!

| CosteaVlad a răspuns:

Cred că premiul 2... big grin

| mika a răspuns:

Premiu unde?laughing la ce?

| Jane a răspuns:

Eu iau premiul 1 cu media 10. Sunt clasa a 7-a.

| Anna98Anna a răspuns:

Eu iau locul 1.

| Petronela a răspuns:

Am luat Premiul 2

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela007 a răspuns:

Premiul 2 cu 9, 87 :X

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Pot sa ma dau mare? laughing Iau premiul 1 cu 9, 94 ( matematica-i stupida straight face ) happy, pentru clasa a VII-a, cred ca-i destul de bine. big grin

Adda

| loove_5215 a răspuns:

Premiul 3 cu media 9,90happy

| Meryem027 a răspuns:

Am luat premiul 1, cu media generala 10 big grin

| iuli a răspuns:

Iau premiul 1 cu media 10. Sunt clasa a VII-a.

| Antonia90 a răspuns:

Eu i-au premiul I love struck
Uraaaaa! Cu media 10...

| Antonia90 a răspuns:

Va rog să mă scuzaţi pentru greşeala.Am observat şi eu abia dupa ce am postat răspunsul.Eram foarte obosită şi nu am observat cum am scris.Omul mai şi greşeşte!

| dsada a răspuns:

Pai am luat locul 1 in clasa si 2 pe scoalabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Premiul 3 cu media 9, 90happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat mentiune cu media 9. 75. waiting Nu prea imi convine. Se pare ca avem numai premianti pe TPU. Bravo voua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem aici o persoana care ''i-a'' premiul I, cu media 10.
Apropox, nu se zice ''sunt a VII-a, sunt a X-a'', ci ''sunt intr-a VII-a, intr-a X-a''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@GenOm, dupa ce ca nu iei nici macar diploma de buna purtare, mai si comentezi!
Pai e conditie sine qua non ca sa obtii premiul intai: sa scrii cu cratima! tongue
Asa ca, "i-a" vezi-ti de treaba!
Carcotasi! Bravo, copii!
Si cine spuneati ca posteaza intrebarile alea deplasate si raspunsurile pline de greseli?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmonik, invidia, invidia e de vina.
Tu ce faci? Inca mai astepti un raspuns? Esti naiva.hee hee

| yonutz1996 a răspuns:

2 cu media 9, 33