| MariA00 a întrebat:

Voi ce vedeta ati vrea sa vina in romania? Eu miley!

Răspuns Câştigător
| Deea3 a răspuns:

Si eu tot miley.canta super. funda? pls

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BloodPrison a răspuns:

Eu aş vrea în primul rând să vină shakira(da nu numa în Bucureşti), katy perry şi cris brown, şi miley cântă fain.Mie îmi place melodia who wants my heart şi party in usa

| Blondamea a răspuns:

Eu nu as vrea o cantareata in mod special insa as dori sa vina celine dion ca sh cantareata sh ca actor robert pattinson

| mariacris98 a răspuns:

Eu as vrea sa vina Selena Gomez.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Cristiano ronaldo =p~

| andrey910 a răspuns:

Eminem

| XMaDiKaX a răspuns:

Sunt multe posibilitati...Eu as vrea foarte tare Shakira, Thalia si Avril Langvin.

| clawgaby94 a răspuns:

Justin Timberlake.sau Tiesto, David Guetta, sunt multi nu pot alege unul big grin Jonas Brothers happy... s.a.

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Jay-z