| dragutza_1869 a întrebat:

Voi cind spuneti "noapte buna" cuiva, nu va plictisiti sa spuneti mereu anume cuvintul "buna"? cu ce cuvint ati mai inlocui? la fel si cu "vise placute"(placute=?). nu rideti happy fundita

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ai putea inlocui cu vise pufoase, vise ciufulite, vise faine, somn usor, sa ma visezilaughing

5 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Vise umede. laughing

| silence a răspuns:

Noapte pufoasa
vise ciufulite
laughing noapte urata
vise groaznice in cele mai rele cazuri tongue

laughing

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Noapte placuta si vise frumoase laughing simplu, nu?

| Bacteriuță a răspuns:

Ai rade... dar unor prietene le-am urat chiar "vise orgasmice" XDD. din joaca, desigur tongue

| educatie2021 a răspuns:

Mai foloseste si ciao, sau bye... inventeaza, doar esti roman/ca. la asta ne pricepem cel mai bine noi. mai ales cand e vorba d scuze