| Adriana_8922 a întrebat:

Voi credeti in cristale care aduc noroc si chestii din astea? Credeti in horoscop (eu una cred pentru ca de multe ori a scris lucruri pe care vroiam sa le fac in ziua respectiva etc)?

8 răspunsuri:
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Eu cred decat in horoscop putin oricum mie descrierea capricornului mi se potriveste foarte bine dar in cristale magice si dehtea nuh deloc

| Antisistem11 a răspuns:

Auzi?
tu astepti dupa horoscop sa citesti ce scrie acolo asteptand in loc sati facai tu viata frumoasa?happy?
fii optimista ca doar styy cum se spune,, oi singuri ne facem viata frumoase si nu mai da atentie la cristale si chestii de astea ca ne suparamlaughing))0
ok?big grin?

| pissy_3104 a răspuns:

Da, mai ales in horoscop. deci sunt identica horoscopului rolling on the floor)))))

| ScorpionSting a răspuns:

Sincer,nu
descrierea fecioarei nu mi se potriveste deloc big grin

| ScorpionSting a răspuns:

Sincer, nu
descrierea fecioarei nu mi se potriveste deloc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in stele in chestii de astea mondene; dar tu daca poti sa crezi bravo ai tot dreptul

| victorbold a răspuns:

Nu cred in nici o superstitie.te sfatuiesc sa nu crezi in ele.ne mai auzim pe aici.bafta!

| sofia_8041 a răspuns:

Nu pot sa zic neaparat ca, cred in horoscop dar atat la mine cat si la majoritatea personelor pe care le cunosc li se potriveste de minune horoscopul. dar asta nu inseamna ca nu sunt pure coincidente