| GeooSykes a întrebat:

Voi credeti in minuni si in lucruri care iti aduc noroc?

Dau funda::*

12 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

In minuni da, in lucuri care aduc noroc nu. Pentru noroc, iti recomand sa porti la tine o iconita, sa vezi ce bine-ti va fi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Totul implică autosugestia la nivel înalt și coincidențele cu explicații mistice. Nimic mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu prea cred.

| AnaRadu a răspuns:

Buna.
Pai in lucruri care iti aduc noroc, nu, nu prea cred in asa ceva si am auzit doar in filme: Palaria mea norocoasa, sau ceasul meu norocos sau nu mai stiu ce. In real nimeni a zis asa ceva, cu toate ca unii oameni au cate un lucru la care ii zice " Lucru norocos ". In minuni da, cred, pentru ca sunt posibile! happy. Parerea mea!

Răspuns utilizator avertizat
| BeStMaN a răspuns:

In minuni da dar norocul este ceva inventat de oameni norocul ti-l faci singur FUNDA? big grin

| LolitaHaze a răspuns:

Da

| LeWildJoker a răspuns:

Norocul ti-l faci singur...minuni...nu doar lucruri facute de oameni speciali.

| Bless31 a răspuns:

rolling on the floor nu exista noroc. si app iconitele nu te ajuta la nimic... dumnezeu e in fiecare dintre noi... nu ii pasa lui dumnezeu daca avem iconita sau daca dam like la nu stiu ce poza pe fb. sunteti penibili cu norocul fratee. sa fim seriosi. credeti ca dumnezeu sta pe fb sa vada daca ii dam like?!?!?straight face

| Aryana01 a răspuns:

Nu prea cred thinking ''e o minune daca ai noroc'' nu? Deci :d

| IoanaMirela2003 a răspuns:

Parerea mea este ca daca ai creinta dumnezeu te va ajuta! Este singurul lucru in care trebuie sa crezi!
Pentru alte minuni depinde de varsta! Uneori minunile vin si de la apropiatii tai!