| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in noroc sau ghinion?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred în ambele!
Pa, pa.

| MariA00 a răspuns:

Noroc.

| Sara_6623 a răspuns:

Nu prea cred asa... unii sunt dar nu am nimic cu ei deoarece viata ti-o faci singur, cu ajutorul lui Dumnezeu si al persoanelor cere te sprijina ohappy si nu crezand in noroc si ghinion happy

| silviuta_6910 a răspuns:

Pai normal orcine este normal la cap crede in astea si ghinionul til poti face singur stii daca esti atent la deaste nu vei avea parte de ghinion:
nu calca pe fisuri.
ai grija la pisica neagra.
nu sparge oglinzi si nu merge pe sub scara dar si norocul are talismane potcoave trifoi cu 4 foi chiesti din astea