| Mwha a întrebat:

Voi credeti in paranormal ( magie, demoni, fantome, strigoi chestii din astea )? Eu nu cred, doar ca am citit ca Traind printre demoni e bazat pe fapte reale, ce inseamna asta? Chiar au existat fantome acolo, respectiv demoni? straight face

3 răspunsuri:
| OmuFoarfeca a răspuns:

Exista ocultism care are la baza magia, demonii, ritualuri si tot felul de lucruri bizare.

| DunkelheitBu a răspuns:

Pai exista spiritism care pana la urma este legatura cu fantome etc.
Am facut spiritism, nu credeam dar mi s-a dovedit. stiu nu pare prea plauzibil. oh go on

| ArmywCode a răspuns:

Daca gandesti ceva, daca crezi in ceva, daca crezi ca, chiar exista, atunci exista! Nimic nu e imposibil.Viata e un joc plin de surprize...Pe care nu le cunoastem.