| elisarktis a întrebat:

Credeti in paranormal?(Fantome, sptirite, demoni, spiritele ucisilor care cauta razbunare de astea)

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu, nu cred.
Uneori mi se cam face frică (dacă citesc poveşti de groază, sau văd un film de groază), dar apoi realizez că e o prostie şi le văd ca pe nişte chestii puerile.

| eliaclodia a răspuns:

Nu cred decat in natural. Numai ca noi nu ne cunoastem natura individuala, incepem sa cautam inca de la primii pasi cum functionam, cum se baga degetul in nas, apoi incep iluziile pana la halucinatii, descoperirea paritiala ori totala de abilitati pe care ni-le explicam ori nu. Inconstientul nostru include informatii despre stramosii nostri, e ca si cum am avea fantome in cap, dar nu sunt fantome.