| IrinaAniri a întrebat:

Voi credeti in zicala first love never dies? cam dupa cat timp ati uitat de prima voastra iubire si cum?

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu am uitat de prima mea iubire, ci am trecut peste.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Depinde de cat de mult ai tinut la el,eu l-am placut in primele luni,dar,nici eu nu stiam de ce sunt cu el,de ce il plac,dar, imi placea mult.Dar dupa a inceput sa fie plictisitoare relatia, asa ca ne-am despartit.Eu nu am suferit cine stie ce,mai mult imi lipsea atentia pe care mi-o dadea, si plus, ca eram obisnuita cu el.Deci mi-a trecut in 3 saptamani,ceva de genu.Tu, suferi, ceva?

| LolNope a răspuns:

Nici acum nu am uitat prima iubire:pe Scooby-Doo.
Si acum il visez noaptea...

| IrinaAniri explică:

Nu, nu am vrut sa zic sa uit de prima iubire, ci sa trec peste asa cum ai zis, dar tu dupa cat timp ai trecut peste?

| IrinaAniri explică:

Habar nu ai cat de mult sufar broken heart... dar prea pot sa iti povestesc aici, daca vrei sa vb da-mi messul tau

| Loloz a răspuns:

După cum se mai şi zice ca prima iubire nu se uită niciodată, deci iţi ia o vreme încât să nu mai suferi dupa prima iubire dar o vei iubi pentru totdeauna happy