| Brianariri a întrebat:

Voi cu ce va plimbati (in parc de ex.)cu rolele, skateboard-ul, bicicleta sau pe jos? Eu una prefer placa(skate-ul)big grinwinking

Răspuns Câştigător
| AudAlbNegru a răspuns:

Eu am 11 ani si ma dau cu skate-ul,, haha am facut pariu cu un baiat de 16 ani ca pot sa ma dau cu placa pe bara si nu am crezut si am luat de la el 20 lei laughing

7 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Cu rolele sau cu bicicleta ma plimbam. Acum doar pe jos.

| Kitty a răspuns:

Pe jos deoarece nu am role, skate-board, bicicleta.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Cand eram mai mica ma plimbam cu bicicleta, rolele si skate-ul.

acum mi-au ramas micilaughing
ma rog. fara skatetongue

| AlexSala a răspuns:

Pe jos.

| happyorsad a răspuns:

Pe jos si cu bicicletabig grin

| Anaisssss a răspuns:

Mai mult pe jos big grin... da'cand am timp si cu rolelethinking

| misu2010 a răspuns:

Eu tot la fel
skate|-ul