| KimY a întrebat:

Voi cu ce vedeta credeti/vi s-a spus ca semanati?
Mie mi s-a spus ca seman cu Selena >Gomez8-!

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu Adi Despot

| Silvia a răspuns:

Mickez Mouse seamănă cu mine.

| Cσσкiє a răspuns:

Dar tu chiar semeni! Eu nu semăn cu niciuna, sunt " clasică ".

| Tourniquet a răspuns:

Salut.

Dintre vedete mi s-a spus ca seman cu Miley Cyrus, dintre desenele de pe Minimax ca seman cu Sharon din BraceFace, dintre desenele animate de pe Cartoon Network mi s-a spus ca seman cu Blossom din Powerpuff Girls.

Pa, pa big hug

| Zoet a răspuns:

Mi s-a spus ca seman cu Shakira :X>...

Dar am cu mine o poza, in care seman ff. bine cu Selenaaa

| Sოﺁℓε a răspuns:

Demi lovato semanam un piculetz

| ioana181 a răspuns:

Prietenul meu s-a tuns chel si toti ii zic ca seamana cu Britney Spears dupa ce s-a ras laughing.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Mie mi s-a spus ca seaman cu Demi Lovato!

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Si mie cu demi am zambetul de cal(a mentionat un coleg)ca si ea!

| Fifylici a răspuns:

Mie mi s-a spus ca semana cu sora-mea si atat

| d33a a răspuns:

Mie multe persoane mi-au zis ca seaman cu Antonia Iacobescu. big grin

| Rebe97 a răspuns:

Eu seman cu mine in oglinda:-)

| sellyyy a răspuns:

Mie mi-au spus ca cu miley cyrus. dar eu o iub pe selenalaughing

| Georgianna3723 a răspuns:

Ei bine, dintre personajele Disney mi s-a spus ca seman cu Ashley Tisdale, dintre cele Cartoon Network cu DeeDee(din desenul animat DeeDee si Dexter), si tot de pe Cartoon Network, din Total Drama Island cu Bridgette. Si apropo, tu chiar semeni cu Selena Gomez!

| dany4ok a răspuns:

Mr. been

| DominicxD a răspuns:

Miley cyrus, de multe ori. si ma comport la fel ca ea. dar fara sa o simpatizez sau sa ma documentez despre ea.