| Danielaaa22 a întrebat:

Voi cum ati descrie ultima ora de dirigentie?

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nașpa.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hiv,sifilis,gonoree,herpes, Escherichia coli,Trichomoniaza, candidoza, Chlamydia, negi genitali, hepatita---penisuri si vagine au derulat toata ora pan' videoproiector.Cancerrrrr.

| Iubibilăă a răspuns:

Ultima oara nu am facut nimic.
Uite o poveste de seara:
Hai sa iti spun ce am discutat odata.
Povesteam despre fantome, cand doamna ne spunea ca era la munte cu prietenii ei, seara afara. Ne povestea ca a auzit un tipat de monstru tinut in lanturi.
Atat de horror a fost.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfecta ca daca e ultima ora inseamna ca scapi de liceu si prin urmare scapi d emulti prosti deci foarte frumos, nu?

| andreeadenisa22 a răspuns:

Trei cuvinte : Adevar sau provocare. Tu ce ai facut?

| DavidTTwowTT a răspuns:

Diriginta noastra este gravida, deci nu vine, asa ca la ultima ora de dirigentie ne'am cam loat zborul la un coleg si am vazut un film. Mna a fost destuld e ok dar filmul mi s-a parut plictisitor si diriginta s-a cam suparat laughing. Avem o diriginta tanara si draguta care vorbeste cu noi aproape orice si incearca sa ne ajute deci orele sunt destul de ok. Cam multe activitati extrascolare in portofoliul ei oh go on laughing sper ca ti'a placut, merci, dar ora ta de dirigentie?

| PestisorDeAur a răspuns:

Iuhu! Iarasi ne jucam Cs la scoala...