| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum copiati?big grin spuneti-mi niste metode de copiat eficiente, sa nu fiu prinsa big grin!

Răspuns Câştigător
| Lightmeup a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/ sunt foarte bune ideile lor, am incercat cateva si chiar merg.;)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pay, poti sa scrii testul pe care il ai de copiat pe foaie f mica pe care daca se apropie profu sa o bagi in banca sau in buzunar, eu cand copiez am urmatorea metoda: iua caietul si il pun pe genunchi iar daca se apropie profu il bag repede in banca odata la geografie cand dadeam lucrare si tineam caietu mi-a picat de pe genunchirolling on the floorrolling on the floor dar am scapat #:-s profu nu mi-a zis nimicbig grin

| Psihiatra a răspuns:

Eu scriu tot pe banca.proful n`are cum sa te vada daca e banca inchisa la culoare.Cateodata imi fac ca o carticica cu toate lectiile si o bag sub bluza cand vine profu.Alta ar fi sa inveti codul morse si sa ii intrebi pe prieteni.Si mai e si traditionalul scris in palma.Mult noroc la copiatwinking

| ZoZoHeart a răspuns:

Pai, nu prea stiu. Poti sa incerci sa te prefaci ca ti-a cazut stiloul si cand te apleci dupa el sa arunci un ochi la coleg.

| LNK a răspuns:

Salut!
Decat sa copiezi, e mai eficient sa inveti. Poti fi prinsa cu orice metoda, chiar daca ti se pare ca va merge.
Decat sa iei nota 1 pentru copiat, nu e mai bine sa inveti si sa iei intre 4 si 10 dar macar stiind ca ai invatat?

| DanielJackson a răspuns:

Simplu, iti scrii lucrarea de acasa.chiar si tezele, scrii toate variantele posibile, iar la sfarsit scoti cu multa atentie foaia cu raspunsurile corecte.atentie,nu o scrie de 10, sa nu se intre la banuieli. binenteles, in timpul orei scrii si tu ceva, nu stai sa te uiti ca se prinde lumea, doar la sfarsit schimbi foile. bafta!

| adynutza_2816 a răspuns:

Cel mai simplu e din caiet dra depinde de prof eu la geogra stau si copi cu caietul pe brate
e simplu sau rogi pe colega sa-ti dea sa copii sau trimiti biletele daca poti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A. simplu.laughingdaca stai in banciile din spate i fain:deschizi caietu.shy cautzi lectia si nah raspunzi,,... dar te ascunzi in spatele colegului din fata ta sa nu te vada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copiez "in echipa" cu colega de banca.