| คиค a întrebat:

Voi cum invingeti plictiseala?

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

Ce ar fi sa gasesti ceva care te pasioneaza, uite eu de exemplu cand ma plictisesc, desi nu prea mi se intampla des, scriu poezii sau desenez, ascult muzica si mai nou am gasit pasiunea de a raspunde la intrepari pe TPU happy. Gaseste o activitate placuta, citeste o carte, vizioneaza un film, invata o limba straina sau invata sa canti la un instrument, iesi in oras cu prietenii sau mergi la un club sportiv. Sper ca ti-am fost de ajutor si te-am pus pe ganduri...ai grija de tine si nu lasa plcitiseala sa te doboare

6 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ascult musica si pe mess vorbesc cu cineva drag mie:X si inving plictiseala

| faranume a răspuns:

Merg la scoalabig grin...Stau cu prietenii...STau p messbig grin...ascult muzica...etc.

| rozalia25 a răspuns:

Cu imaginatie.

| Lola_5953 a răspuns:

Intru pe mess, pe yuoyube, pe TPU si raspund intrebarilor... ori ascult muzica sau intru pe un site de glume. Ori ma uit la o comedie big grin

| M.D.Eveline a răspuns:

Poi fac ceea ce ma pasioneaza desenul sau de dese ori ies cu prietenii in oras. Dar tu trebuie sa faci ceea ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec la job si urmatoatele 10 ore n-o sa mai fiu plictisitalaughing